پاگانی برنامه بازسازی مدل های قدیمی زوندا را کلید زد – دیجیاتو – دامنه تجاری

وقتی هوراچیو پاگانی در سال ۱۹۹۲ با ترک لامبورگینی تصمیم به بنیانگذاری شرکت مستقل خود گرفت، شاید فکرش را هم نمی کرد تا این حد موفق شده و شهرت زیادی کسب کند

موسس این کمپانی ایتالیایی یعنی آقای هوراچیو پاگانی در این باره گفته:

از آنجایی که تولید زوندا از سال ۱۹۹۹ آغاز شده، عمر نسبتا زیادی از مدل های اولیه آن گذشته و نیاز به تعمیر برخی از آنها وجود دارد. کمپانی پاگانی با الهام از برنامه های گروه جگوار لندرور و مکلارن برای بازسازی و یا تعمیر مدل های قدیمی تصمیم گرفته پروژه مشابهی را با نام Rinascimento پیاده کند.

پیش بینی می شود تا به این تاریخ ۱۳۷ دستگاه زوندا به مشتریان تحویل داده شده باشد. برخی از مالکین این اتومبیل اسپرت گران قیمت ادعا می کنند بیش از ۱۰۰ هزار کیلومتر با خودروی خود رانندگی کرده اند که در این صورت نیاز به سرویس دهی، بازبینی یا حتی بازسازی دوچندان می شود.

کمپانی پاگانی در صورت انجام بازسازی، با عکسبرداری، کشیدن طرح ها و ثبت اطلاعات فنی مختلف تمامی مراحل را مستندسازی می کند. اطلاعات جمع آوری شده از این طریق، در کتابی تحت عنوان Pagani Rinascimento Book انتشار خواهند یافت. این کتاب نقشی همانند یک گواهینامه داشته و اصالت مالکین مدل های زوندا را نیز تایید خواهد کرد.

زوندا در نسخه های مختلفی تولید شده که جالب ترین آنها HP Barchetta نام داشته و فقط سه دستگاه از آن بر روی کره خاکی موجود است. از میان این سه نیز، یک دستگاه در پارکینگ آقای موسس نگهداری می شود.

ما می خواهیم دوباره این شاهکارها را در کانون توجه قرار داده و به آنها احترام بگذاریم؛ این علاوه بر احساس شادمانی، یک مسئولیت بزرگ برای ما است. مشتریان به این دلیل به ما اعتماد می کنند که ما تنها افرادی در جهان هستیم که می توانیم خودروهای پاگانی را بازسازی نموده و یا از نو بسازیم. ما قصد داریم هیجان روزهای اولیه را به مشتریان خود بازگردانیم.

وقتی هوراچیو پاگانی در سال ۱۹۹۲ با ترک لامبورگینی تصمیم به بنیانگذاری شرکت مستقل خود گرفت، شاید فکرش را هم نمی کرد تا این حد موفق شده و شهرت زیادی کسب کند. البته درست است که از آن تاریخ تاکنون پاگانی تنها دو مدل زوندا و هوایرا را در مقر خود در ایالت مودنا توسعه داده، اما هر دوی آنها به واقع جزو بهترین خودروهای اسپرت موجود بوده و هستند.


اخبار مرتبط

 • کارت گرافیک های قدرتمند انویدیا Titan Xp برای علاقه مندان به جنگ ستارگان – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • اپل برای باز کردن قفل آیفون تیرانداز تگزاس، به FBI پیشنهاد همکاری داده است – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • تلاش برای شکست دادن Face ID، از ماسک چهره تا دوقلوهای همسان [تماشا کنید] – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • آیفون ۱۰ در هفته اول عرضه بیش از آیفون ۸ و ۸ پلاس فروش رفته است – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • پاگانی برنامه بازسازی مدل های قدیمی زوندا را کلید زد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • هواوی به دنبال استانداردسازی لوازم جانبی محصولاتش است – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • استخراج مخفیانه بیت کوین در برخی سایت ها با استفاده از کامپیوتر کاربران – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • ونگر: نمی توان عاشق مسی نبود + موبایل اندرویدی ژاپنی در ابعاد یک کارت اعتباری معرفی شد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *