پاگانی برنامه بازسازی مدل های قدیمی زوندا را کلید زد – دیجیاتو – دامنه تجاری

وقتی هوراچیو پاگانی در سال ۱۹۹۲ با ترک لامبورگینی تصمیم به بنیانگذاری شرکت مستقل خود گرفت، شاید فکرش را هم نمی کرد تا این حد موفق شده و شهرت زیادی کسب کند

موسس این کمپانی ایتالیایی یعنی آقای هوراچیو پاگانی در این باره گفته:

از آنجایی که تولید زوندا از سال ۱۹۹۹ آغاز شده، عمر نسبتا زیادی از مدل های اولیه آن گذشته و نیاز به تعمیر برخی از آنها وجود دارد. کمپانی پاگانی با الهام از برنامه های گروه جگوار لندرور و مکلارن برای بازسازی و یا تعمیر مدل های قدیمی تصمیم گرفته پروژه مشابهی را با نام Rinascimento پیاده کند.

پیش بینی می شود تا به این تاریخ ۱۳۷ دستگاه زوندا به مشتریان تحویل داده شده باشد. برخی از مالکین این اتومبیل اسپرت گران قیمت ادعا می کنند بیش از ۱۰۰ هزار کیلومتر با خودروی خود رانندگی کرده اند که در این صورت نیاز به سرویس دهی، بازبینی یا حتی بازسازی دوچندان می شود.

کمپانی پاگانی در صورت انجام بازسازی، با عکسبرداری، کشیدن طرح ها و ثبت اطلاعات فنی مختلف تمامی مراحل را مستندسازی می کند. اطلاعات جمع آوری شده از این طریق، در کتابی تحت عنوان Pagani Rinascimento Book انتشار خواهند یافت. این کتاب نقشی همانند یک گواهینامه داشته و اصالت مالکین مدل های زوندا را نیز تایید خواهد کرد.

زوندا در نسخه های مختلفی تولید شده که جالب ترین آنها HP Barchetta نام داشته و فقط سه دستگاه از آن بر روی کره خاکی موجود است. از میان این سه نیز، یک دستگاه در پارکینگ آقای موسس نگهداری می شود.

ما می خواهیم دوباره این شاهکارها را در کانون توجه قرار داده و به آنها احترام بگذاریم؛ این علاوه بر احساس شادمانی، یک مسئولیت بزرگ برای ما است. مشتریان به این دلیل به ما اعتماد می کنند که ما تنها افرادی در جهان هستیم که می توانیم خودروهای پاگانی را بازسازی نموده و یا از نو بسازیم. ما قصد داریم هیجان روزهای اولیه را به مشتریان خود بازگردانیم.

وقتی هوراچیو پاگانی در سال ۱۹۹۲ با ترک لامبورگینی تصمیم به بنیانگذاری شرکت مستقل خود گرفت، شاید فکرش را هم نمی کرد تا این حد موفق شده و شهرت زیادی کسب کند. البته درست است که از آن تاریخ تاکنون پاگانی تنها دو مدل زوندا و هوایرا را در مقر خود در ایالت مودنا توسعه داده، اما هر دوی آنها به واقع جزو بهترین خودروهای اسپرت موجود بوده و هستند.


اخبار مرتبط

 • ایلان ماسک هنوز هم مایل به استفاده از «لیدار» در اتومبیل های خودران تسلا نیست – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • تصاویر قاب های رسمی گلسی اس ۹ منتشر شد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • مورد انتظارترین محصولات دنیای فناوری و تکنولوژی در سال ۲۰۱۸ – دامنه تجاری
 • همکاری کوالکام و RED با هدف ساخت دوربین های ۸K مقرون به صرفه – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • نسخه کپی از شعله افکن ایلان ماسک هم ساخته شد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • این کنسول دستی بازی بسیار کوچک به زودی به تولید می رسد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • بررسی بازی Celeste: خلاقیت خالص با حال و هوای قدیمی – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • مشکل امنیت کد‌های دستوری موبایل حل می‌شود – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *