سری فیفا شاید دیگر به صورت سالانه عرضه نشود – دیجیاتو – دامنه تجاری

اگر از طرفداران بازی های ورزشی باشید حتماْ‌ از انتشار نسخه جدید این بازی ها به صورت سالانه در انتهای تابستان هر سال، مطلع خواهید بود

ویلسون، جذب مخاطبان به سمت دانلود محتواهای اینترنتی را دلیل این کار می داند. وقتی فروش بازی ها از دیسک های پلاستیکی به سمت فروشگاه های مجازی هدایت می شود، رخ دادن این موضوع، اتفاق عجیبی نخواهد بود.

تهیه اشتراک ها، همیشه راه مطمئن تری نسبت به فروش نرم افزار برای بدست آوردن پول مشتریان برای مدت طولانی محسوب می شود. الکترونیک آرتز دیگر مجبور نیست که تعداد زیادی نسخه فیزیکی ارسال کند و ممکن است حتی برای دیدن تغییرات جدید در عنوانی مانند فیفا، دیگر نیاز به صبر کردن برای مدت طولانی نداشته باشید.

اگر از طرفداران بازی های ورزشی باشید حتماْ‌ از انتشار نسخه جدید این بازی ها به صورت سالانه در انتهای تابستان هر سال، مطلع خواهید بود. بسیاری از این بازی های سالانه، تغییرات چندانی با قسمت قبلی خود نداشته و همیشه، ارزش خرید ندارند.

نظر شما چیست؟ تا چه حدی با پیاده سازی این روش موافق هستید؟

حال اگر شما قصد استفاده از همان نسخه فعلی بازی ورزشی خود را داشته باشید، چه انتخابی خواهید داشت؟ به نظر می سد که به زودی، یک گزینه مناسب برای این حالت وجود داشته باشد.

قطعاً الکترونیک آرتز در صورت عرضه این بازی ها به صورت تمام آنلاین، با چالش های خاصی روبرو خواهد شد اما در مجموع، استفاده از این روش، راه حلی منطقی محسوب می شود.

به این صورت که شما می توانید تا به جای خرید آخرین نسخه از سری فیفا یا Madden، با پرداخت هزینه ای و دانلود کردن محتوایی خاص، بازی خود را به آخرین نسخه بروز کنید.

اندرو ویلسون، مدیر ارشد الکترونیک آرتز به تازگی طی مصاحبه ای اعلام کرده که احتمال دارد تا عرضه سالانه بازی های ورزشی این کمپانی، با عرضه آپدیت برای نسخه فعلی بازی ها، لغو شود.(خبری بعدی) »اخبار مرتبط

 • ایلان ماسک هنوز هم مایل به استفاده از «لیدار» در اتومبیل های خودران تسلا نیست – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • تصاویر قاب های رسمی گلسی اس ۹ منتشر شد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • مورد انتظارترین محصولات دنیای فناوری و تکنولوژی در سال ۲۰۱۸ – دامنه تجاری
 • همکاری کوالکام و RED با هدف ساخت دوربین های ۸K مقرون به صرفه – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • نسخه کپی از شعله افکن ایلان ماسک هم ساخته شد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • این کنسول دستی بازی بسیار کوچک به زودی به تولید می رسد – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • بررسی بازی Celeste: خلاقیت خالص با حال و هوای قدیمی – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • مشکل امنیت کد‌های دستوری موبایل حل می‌شود – دیجیاتو – دامنه تجاری
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *